OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT 1990 yılında Gemlik’te başladığı faaliyetlerine, inşaat sektörüne artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak için işletmesini Bursa'ya taşıdı.

Bu süreçte 10.000 m2’lik Yalova yolu üzerindeki kurmuş olduğu modern tesis, 48 personeli ve geniş araç parkı ile siz çok değerli müşterilerimize marka bilinirliliği en yüksek ürünlerle hizmet vermeyi amaç edindi.

Bugün; başta Bursa olmak üzere İzmit, Adapazarı, Bolu, Düzce, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Manisa ve İstanbul gibi rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı pazarlarda hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en iyi kampanya olanaklarını sunabilen firmalar arasına girmiş bulunmaktadır.

Seramik, teknik granit karolar, yapı kimyasalları, armatürler, vitrifiye ürünleri, banyo mobilyaları, duş sistemleri, aksesuarlar  ve teknik yardımcı ürünler  başta olmak üzere genellikle milli ve yerli üreticilerle çalışmayı ilke edinen dinamik ve saygın markaların bayrağını taşımanın gururuyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Daima müşterisinin önceliklerini karşılamayı ilke edinen firmamız çalışanları adına, çalışmalarında bizi tercih eden tüm müşterilerimize bize bu yolda gösterdikleri içten ve samimi ortaklık için teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

Ürün Grupları

TEKNİK GRANİT KAROLAR

QUA GRANİTE

Ürün portföyü oldukça geniş yelpazede ve her zevke hitap edecek şekilde hazırlanmaktadır. Bu çeşitlilik, yeni trendler ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak güncellenmekte olup, pazarda yer alan ürünlerle ilgili mukayese çalışmaları yapılmakta, pazarda ihtiyaç duyulan, portföye katma değer katacağı öngörülen ürünlerle ilgili araştırma ve tespitler yapılarak ürün portföyü düzenli olarak zenginleştirilmektedir.

Teknik granit, katma değeri yüksek özel bir ürün olup, ürünün pişirme teknolojisi diğer seramik türlerine göre (standart ve sırlı) daha zor ve pahalıdır.
QUA Granite, Full lappato, mat, metalik, granüllü mat gibi çeşitli yüzeylerde ve 0,65 cm, 0,9 cm, 2 cm, 3 cm gibi çeşitli kalınlıklarda üretim gerçekleştirerek, tüm dünyaca bilinen sektörün lider markalarından biridir. 
Bu zengin çeşitliliği mağazalarımızda görmeyi sizde istermisiniz?

QUA Granite, Full lappato, mat, metalik, granüllü mat AHŞAP PARKE MERMER TAŞ BETON KOMBİNLER BANYO MUTFAK DIŞ CEPHE DIŞ MEKAN İÇ MEKAN ENDÜSTRİYEL KARO DUVAR KAROSU PORSELEN TEKNİK GRANİT SERAMİK YER KAROSU BANYO MUTFAK DIŞ CEPHE DIŞ MEKAN İÇ MEKAN ENDÜSTRİYEL KARO MAT PARLAK PARLAK NANO SATEN MAT LAPPATO LAPPATO METALİK PLAZMALAR ANTISLIP 3D

SERAMİK KAROLAR

GRANİSER SERAMİK

Graniser Seramik ile gelişmiş tasarım kabiliyeti ve üstün üretim teknolojisi ile farklı mekan ihtiyaçlarına doğru ürünler sunuyoruz.
Sürdürülebilir bir doğa için çalışan Graniser Seramik doğadan ilham alarak, tasarımlarına her geçen gün yeni bir seri daha ekliyor. Dijital baskı teknolojisinin verdiği özgürlük ile doğanın sıcaklığını yaşam alanlarına taşımayı amaç edinen üreticinin sunduğu ferah ve huzurlu atmosferi deneyimlemek için acele edin!

Seramik - Granit AHŞAP PARKE MERMER TAŞ BETON KOMBİNLER BANYO MUTFAK DIŞ CEPHE DIŞ MEKAN İÇ MEKAN ENDÜSTRİYEL KARO DUVAR KAROSU PORSELEN TEKNİK GRANİT SERAMİK YER KAROSU BANYO MUTFAK DIŞ CEPHE DIŞ MEKAN İÇ MEKAN ENDÜSTRİYEL KARO MAT PARLAK PARLAK NANO SATEN MAT LAPPATO LAPPATO METALİK PLAZMALAR ANTISLIP 3D

ARMATÜRLER

Sektörün denenyimli markası E.C.A, şık tasarımıyla birçok farklı sitildeki mekana uyum gösteren ufak bir dokunuşla su akışını başlatan ve bitiren Touch Bataryalar, Türkiye’de ilk defa üretilen hijyenik armatürler, farklı renk seçeneği sunan modernizmin temsilcisi seriler,  20 yıl garanti farkıyla mağazalarımızda! 

Qua Concept, Qua Banyo'nun faaliyete başlaması ile en son teknolojik yenilikleri kullanan üretim sistemleriyle,ıslak mekanlara yönelik ürünler üreterek; seramik sağlık gereçlerinden armatürlere, gömme rezervuardan banyo mobilyası ve banyo aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile mağazamız bünyesinde satışa sunulmaktadır. 

Franke PVD kaplamalı armatürler UV ışınlarına karşı bile dayanıklı olup aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli kaplama türleri ile Okumuşlar Yapı mağazasında görebilirsiniz.

Armatür,Easy-Wash Fotoselli Lavabo Bataryaları, Ankastre Sistemler Dokunmatik Bataryalar, Duş Kolonlorı Lavabo Bataryaları Ankastre Lavabo Bataryaları Mutfak Bataryaları Banyo Bataryaları Duş Bataryaları Küvet Bataryaları Ankastre Banyo ve Duş Bataryaları Ayaklı Küvet ve Lavabo Bataryaları Bide Bataryaları Fotoselli Bataryalar Termostatik Bataryalar Thermo Safe Bataryalar Zaman Ayarlı Bataryalar Musluklar Duş Sistemleri Tamamlayıcı Ürünler Banyo Aksesuarları ARTOS TAVANDAN ARMATÜR DONA QUEENA GRACE ROSA DOBLE GARDA BELLO BELLO COLOURS VETTO HERRA CLARA MARRE MONDA SETTA AVILA FİORA DİNAMO PLUS DİNAMO ESTE NELLY BONNIE SENSOR FLOW SİSTEMLERİ WATER FLOWBOX SİSTEMLERİ COMFORT RAIN DUŞ SİSTEMLERİ ANKASTRE LAVABO BATARYALARI ÖZEL MUTFAK BATARYALARI DUŞ SİSTEMLERİ EL DUŞU SETLERİ DUŞ PANELLERİ DUŞ KOLONLARI DUŞ BAŞLIKLARI TAMAMLAYICI ÜRÜNLER ANKASTRE TAHARET VE FİLTRELİ ARA MUSLUKLAR LAVABO/EVİYE MUSLUKLARI VE DİĞER MUSLUKLAR ÇIKIŞ UÇLARI VE DUŞ ÇIKIŞ ADAPTÖRLERİ SİFONLAR UZATMALAR BANYO AKSESUARLARI DİNAMO SETTA MARRE VETTO VETTO COLOURS BELLO HERRA OTEL PASLANMAZ

VİTRİFİYE ÜRÜNLERİ

SEREL - QUA CONCEPT

Hygiene teknolojisi ile sağlığınıza önem veriyoruz. Onlarca çeşit Klozet Rezervuarlar, Asma Klozetler, Hela Taşları, Dolap uyumlu Lavabolar her yapıya uygun çeşitliliğiyle vitrifiye ürünleri Okumuşlar Yapı'da!
Sizde seramik sağlık gereçlerinin büyüleyici ve çok yönlü dünyasını keşfedin! Hayalinizdeki banyoyu oluşturun.

ayaklı lavabo, tezgah üstü lavabo, tezgah altı lavabo, klozet, asma klozet, hela taşı, pisuar, ara bölme, banyo aksesuarları, gömme rezervuarlar. Helios Favorilere Ekle Karşılaştır Ayrıntılı İncele 4life Purity Wave Marine Sapphire Rita SEREL Smart Luna Minimal Lavabolar Star Diagonal Orkide Verda Friendly Amphora Amadis Delta Mio Etna Damla Zambak Duş Tekneleri Klozetler Lavabolar Hela Taşları Bideler Pisuarlar Ayaklar Rezervuarlar Bedensel Engelliler için Özel Seri Çocuklar için Özel Seri Aksesuarlar KATEGORİLER Armatürler Seramik Sağlık Gereçleri Seriler Bağımsız Modeller Özel Fonksiyonlu Ürünler Tamamlayıcı Ürünler Seramik Kaplama Malzemeleri Akrilik Ve Duş Kabinleri Kromajlı Banyo Aksesuarları Doğalgaz Valfleri Gömme Rezervuar Sıhhi Tesisat Valfleri Yangın Valfleri Su Basınç Düşürücüler Su Tesisatı Ve Doğalgaz Vanaları AR Musluk – Armatürler Üste Çık YAPI Armatürler Seramik Sağlık Gereçleri Seramik Kaplama Malzemeleri Akrilik ve Duş Kabinleri Kromajlı Banyo Aksesuarları Doğalgaz Valfleri Gömme Rezervuar Sıhhi Tesisat Valfleri Yangın Valfleri Su Basınç Düşürücüler Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları AR Musluk – Armatürler ISITMA - SOĞUTMA Kombiler Merkezi Isıtma Sistemleri Radyatörler Boylerler Su Isıtıcıları Havlupan Klimalar Isıtma Sistem Valfleri Alüminyum Radyatörler ve Havlupanlar Pelet Soba ve Kazanlar Oda Kontrol Aksesuarları Akıllı Ürünler Döşemeden Isıtma Sistemleri Emniyet Valfleri Endüstriyel Soğutucu Sistem Valfleri Fırın - Ocak Gaz Valfleri Tüp Valfleri SERAMİK SAĞLIK GEREÇLERİ SELECTION SERİSİ SOLAR DORIA PADOVA PIETRA RENNA PICO ARTOS FUSION MASMARA HERRA KINOA ELITE NEBULA FIORA DORADO FORTE COSMIC PIAZZA ROTTA BLOOM SETTA GARDA NELLY CIVITA FLAWLESS PLASMA KLOZETLER - BİDELER ASMA KLOZETLER BİDELER TAKIM KLOZETLERİ DUVARA SIFIR KLOZETLER EASY WASH KLOZETLER LAVABOLAR GÖVDE ÜSTÜ LAVABOLAR TEZGAH ALTI LAVABOLAR KONSOLLU LAVABOLAR MONOBLOK LAVABOLAR TAKIM LAVABOLAR VE AYAKLAR TEK PARÇA LAVABOLAR HELA TAŞLARI PİSUAR VE ARA BÖLMELER YENİ KLOZET KAPAKLARI KLOZET KAPAKLARI MEGAFON GÖMME REZERVUARLAR NIAGARA KONTROL PANELLERİ REZERVUAR İÇ TAKIM SETLERİ YENİ KLZ. KAPAKLARI UYUM TABLOSU KOD SİSTEMATİĞİ PALET İÇİ ADETLER YENİ KLZ. KAPAKLARI PAKET BİLGİSİ

ANKASTRE CİHAZLAR ve EVYELER

FRANKE - UKINOX

Çözümler ve sistemler, hassas mühendislik ve İsviçre işçiliği geleneği üzerine kuruludur. Evinize, işinize ve size uyum sağlıyoruz." change to "Mühendisliği modern teknoloji, fonksiyonel estetik ve entegre hizmetler ile birleştiriyoruz. Bu sayede profesyonel ve özel mutfakların yanı sıra kahve hazırlama sistemlerini daha verimli, daha sürdürülebilir ve daha güzel hale getiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları her zaman odak noktamızdır.

Franke paslanmaz çelik, yüksek kaliteli krom nikel çelikten üretilmiştir. Cilalı yüzeyi sadece zamanla daha rafine hale gelen güzel bir parlak yüzey sağlamakla kalmaz, aynı zamanda paslanmaya, darbelere, ısıya ve aside karşıda oldukça dayanıklıklıdır. Temizlemesi kolay gözeneksiz yüzeyi sayesinde doğal olarak hijyeniktir. Paslanmaz çelik, %100 geri dönüştürülebilir, çevre dostu bir malzeme olduğundan, mutfaklar için sürdürülebilir bir seçimdir.

Granit sadece dünyanın en sert dokulu malzemelerinden biri değil, aynı zamanda en çekicilerinden biridir. İşlenmiş Granit ürünümüz hafif bir parlaklığa sahiptir ve dokunulduğunda sıcak bir his verir. Yüzeyi ince dokuludur ancak gözenekli değildir, bu da yüksek bir hijyen standardı sağlar. %80 kuvars ve %20 çok sert akrilik reçineden oluşan Franke’nin dayanıklı Granit ürünü size ömür boyu güzellik sunar.

OCAK ,DAVLUMBAZ ,FIRIN, MİKRODALGA, BUZDOLABI, GRANİT EVİYE,INOX ÇELİK EVİYE

BANYO MOBİLYALARI

ORKA BANYO MOBİLYALARI -  BELINZA BANYO MOBİLYALARI

Banyoda küçük dokunuşlarla büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Banyo mobilyası modelleri ile banyonuza zarif ve fonksiyonel detaylar katın.

Kolay montaj avantajı tanıyan asma banyo dolap modelleri sayesinde yerden tasarruf etme olanağınada kavuşabilirsiniz.

Ürün seçenekleri arasında yalnızca lavabo üzerine yerleştirilen üst modüllere değil, klozet üstüne yerleştirebileceğiniz raflı ve açık tasarımlı üst modül ürenlerine de ulaşanilirsiniz.

Banyolarınıza yeniden hayat veren, kullanışlı, kaliteli ve her cebe uygun mdf ve lake banyo mobilyalarımız için bizi ziyaret edin! Banyo mobilyalarının zengin çeşitliliği karşısında karar vermekte zorlanacaksınız.

Banyolarınıza yeniden hayat veren, kullanışlı, kaliteli ve her cebe uygun mdf ve lake banyo mobilyalarımız için bizi ziyaret edin!  Akrilik Lake- Ahşap Akrilik Lake- MDF LAM MDF LAM İRONY CASSA RUSTİCA DAVLOS ANKA ARMONY NOTTE URBAN ARİANA TRELLİS VENTURO SAVOY LOGAN LEXUS ARİSTO DİAMOND ARİA TİARA GALA BİANCO CARİNA SASSY VOLGA SKALİ MODENA MARBLE FİRUZE AREL ATLANTİK NARNİA NAVARA TWİST CORNER AURORA ORİON OMEGA REGİNA SEREN STEPS SİMAR RUBİ SMART CİTY HİRA MİNA SOLO OPAL LOFT SİLVA PHUKET RİVER TETRA LİDYA ETNA MARS VİVA EVA MERDİVEN KLOZET ÜSTÜ DOLAP TUVALET KAĞIDI DOLABI VİLEDA DOLABI ÇAMAŞIR MAKİNESİ DOLABI (KAPAKLI) ÇAMAŞIR MAKİNESİ DOLABI (KAPAKSIZ) EKO BOY DOLABI (SEPETLI) EKO BOY DOLABI (SEPETSIZ)

YAPI KİMYASALLARI

WEBER YAPI KİMYASALLARI

Seramik Yapıştırıcıları, Derz Dolguları, Dış Cephe & İç Cephe Boyaları, Su Yalıtım Sistemleri, Zemin Sistemleri ve Binaların enerji verimliliğini ve ısıl konforunu artırmak için weber, dış cephe ısı yalıtım sistemleri.
Yapılarınız için güvenilir çözümler Okumuşlar Yapı’da.

SeramikYapıçtırıcılarıveDerzDolguları Yüzey teçhisi weber.kol seraçim max weber.kol FERMAFIX weber.kol serakol weber.kol serakol konfor weber.kol flex porselen weber.kol flex granit weber.kol flex extra weber.kol flex extra konfor weber.kol rapid weber.kol fix weber.prim TG 5 weber.prim ADR weber.joint DÇM weber.joint DZR max weber.joint SİL weber.joint flex weber.joint HR flex weber EP 800 weber EP easy Dıç Cephe Boya ve Kaplamaları Yüzey teçhisi weber.tex plast sil weber.tex UV flex weber.tex RLX sil weber.tex GRN sil weber.min LN weber.min SP weber.min 200 weber.min 150 weber.min 100 weber.min 220 weber.min deko weber.min deko optima weber.tex organic paste weber.tex UV star weber.tex UV matt weber.tex wood star weber SL Hydron weber.tex SİL weber.tex MULTICOLOR weber.prim UV weber.prim C 100 weber.prim C 300 Mantolama Çözümleri weber.therm maxifix weber.therm maxiplast weber.therm A1 plus weber.therm B1 plus weber.therm YP weber.therm SV weber.therm flex weber.dress B-Flex Su Yalıtım Sistemleri weber.dry SS-5 weber.dry SS-7 easy weber.dry SS-8 extra weber.dry SS-10 weber.dry UV coat weber.dry Ultraflex T25 weber.tec Superflex D 2 weber.dry DS weber.dry 2K CRS weber.dry FDF plus weber.dry PUR seal weber.dry PUR coat weber.dry PUR B2K weber.dry PUR seal 2K weber.dry rapidcoat 250 H weber.dry rapidcoat 500 P weber.dry 706 weber.dry 906 weber.tec 915 weber.tec 905 weber.dry rapid stop weber.tec 944 weber emprenye weber.prim 500 F weber.prim 500 HBF weber.prim 500 P weber.prim max weber.prim EP 2K weber superflex A 200/A 300 weber köçebant 100/120 weber swell tape Teknik Çözümler weber.tec R weber.tec RK weber.tec dolgu weber.tec saten weber.tec RM1 weber.tec RM2 weber.tec RM weber.rep M352 weber.rep MA 200 weber.rep HKS weber.rep AD weber ankraj PE weber ankraj EA weber EP bond weber.rep grout weber.rep grout rapid weber.rep EP grout weber PU flow 110/111 weber PS flow 210/211 weber.prim PU weber.prim PS weber.tec 793 weber.tec 793 3K weber easy work weber 20 extra weber antifreeze weber latex weber KA 1000 weber KA 2000 weber kür A weber.prim BT-MAX weber.tec S130 weber akrilik weber silikonize akrilik weber silikon optima weber silikon weber silikon banyo weber silikon nötr weber PU 2A weber HP 3A weber foam weber foam FR Zemin Sistemleri weber.floor YS 1 weber.floor YS 4 weber.floor YS 6 weber.floor LVL combi weber.floor LVL 05 smart weber.floor LVL 10 premium weber.floor LVL 100 multi weber.floor 4032 weber.floor ADR 510 weber.prim FP-A weber.floor 4716 weber.floor 4610 weber.floor 4602 weber.floor 4655 İç Cephe Boyaları weber.art soft matt weber.art matt weber.art sil weber.art tavan weber.prim art 3

DUŞ SİSTEMLERİ

LİKYA DUŞAKABİN

SPA, Buhar Odası, Compact Sistemler, Kayar Duşkabinler, Nokta Menteşeli Kabinler ve Cam Bölmeli Kabinlerden biri mutlaka evinizin banyo konseptini tamamlayacak! Ölçü ve montaj hizmetinin çok kısa sürede sağlandığına şahit olacaksınız.

SPA, Buhar Odası, Compact Sistemler, Kayar Duşkabinler, Nokta Menteşeli Kabinler ve Cam Bölmeli Kabinler Oval Duşakabin Kare ve Dikdörtgen Duşakabin İki Duvar Arası Duşakabin Katlanır Kapı Duşakabin Panolar Akrilik Oval Duş Tekneleri Akrilik Kare ve Dikdörtgen Duş Tekneleri

Okumuşlar A.Ş.

Sizlerle tanışabilmek için iletişim formunu doldurmanız yeterli.