OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT 1989 yılında Gemlik’te başladığı faaliyetlerine, inşaat sektörüne artı değer katmak ve sektörün ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ile buluşturmak için işletmesini Bursa'ya taşıdı.

Bu süreçte 10.000 m2’lik Yalova yolu üzerindeki kurmuş olduğu modern tesis, 48 personeli ve geniş araç parkı ile siz çok değerli müşterilerimize marka bilinirliliği en yüksek ürünlerle hizmet vermeyi amaç edindi.

Bugün; başta Bursa olmak üzere İzmit, Adapazarı, Bolu, Düzce, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Balıkesir, Manisa ve İstanbul gibi rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı pazarlarda hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en iyi kampanya olanaklarını sunabilen firmalar arasına girmiş bulunmaktadır.

Daima müşterisinin önceliklerini karşılamayı ilke edinen firmamız çalışanları adına, çalışmalarında bizi tercih eden tüm müşterilerimize bize bu yolda gösterdikleri içten ve samimi ortaklık için teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

 

MİSYONUMUZ

Devamlı gelişmekte olan inşaat teknolojisine uyum sağlayan, aynı zamanda çevreye ve doğaya   saygılı, geniş dekorasyon yapı malzemelerimizle harmanlayarak modern projeler üretmek. Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde yaşam alanı ve konfor alanı sağlamakla birlikte, deprem yönetmeliğine uygun, yüksek kalite standartlarında hizmet vererek doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Yenilikçi ve yaratıcı davranarak, projelerimizi konumlandırdığımız her bölgeye ve ülke ekonomisine değer katmak.

VİZYONUMUZ

OKUMUŞLAR YAPI ve İNŞAAT olarak tüm projelerimizi, işimize ilk gün duyduğumuz saygı ve heyecanla planlamak, geliştirmek, uygulamak ve müşteri memnuniyeti odaklı sonuçlandırmaya devam etmek, her kitleye ulaşabilmek adına uygun maliyetle yenilikçi projeler yaparak hizmet kalitemizi arttırmak, iş ve işçi güvenliği konusundaki hassasiyetimizi korumaya devam ederek, yerel olarak gösterdiğimiz başarımızı Türkiye geneline taşıyıp marka olmak.

Okumuşlar A.Ş.

Sizlerle tanışabilmek için iletişim formunu doldurmanız yeterli.