NEDEN GRANİT EVİYE SEÇMELİYİM

Granit sadece dünyanın en sert dokulu malzemelerinden birisi olmakla kalmayıp, aynı zamanda en çekici malzemelerinden biridir.  Muhteşem Sağlamlık Granit evyeler özel bir zarafete sahiptir ve mutfağınıza doğal bir görünüm kazandırır. İşlenmiş granit malzememiz, hem göze çarpan bir parlaklığa  hem de sıcak bir dokunma hissine sahiptir. Yüzey, ince dokulu ve  gözeneksizdir, yüksek bir hijyen standardı sağlar.  %80 kuvars tozları ve %20 akrilik reçineden meydana gelen Franke’nin sağlam graniti, size ömür boyu sürecek bir güzellik sunar.Sanitized®️ hijyen özelliği Mutfakların bakteri içermemesi gerekir.  Sanitized®️ işlemi, Franke granit evyelerin yüzeyinde bakteri üremesini %99 azaltmaktadır.  İşlenmiş malzeme, bakteri yayma ve aktarma riskini azaltır.   Franke granit evyeler, aynı zamanda lekelere ve 536° F dereceye kadar yüksek sıcaklıklara da dayanıklıdır.

İlk günkü gibi yeni
Yapmanız gereken tek şey yüzeyi sabunlu bez veya fırça gibi malzemelerle dairesel hareketler yaparak basitçe temizlemek, daha sonra iyice durulamaktır. Aşındırıcı maddeler, tozlar, ağartıcılar veya lavabo açıcı maddeler kullanmayınız.

Granit evyelerin renk yelpazesi, her mutfakla mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. UV ışınlarına dayanıklı yüzeyi, leke tutmayan ve solmayan renkleri ile Franke Granit evyeler zarif görünümü yıllarca korur.

 

Okumuşlar A.Ş.

Sizlerle tanışabilmek için iletişim formunu doldurmanız yeterli.